Odbojka: HOK Domaljevac pobijedio Borac

Odbojkaši HOK Domaljevac pobijedili su u desetom kolu Odbojkaški klub “Borac” rezultatom 3 : 2, ( 25:16, 25:22, 21:25, 17:25, 15:11, ), u setovima.

O pobijedi nad Borcem kratko su se očitovali na Facebook stranici HOK Domaljevac.

-Navijači su sinoć u Grebnicama imali priliku gledati jednu do kraja neizvjesnu utakmicu.
Naša ekipa je osvojila prva dva seta, no gosti se vraćaju u utakmicu i odličnom igrom uspijevaju izjednačiti rezultat na 2:2 u setovima.
U skladu s pravilima peti set se igra skraćeno, do 15 poena, i u takvoj situaciji vrlo je teško predvidjeti kako će se igrači prilagoditi. Srećom odbojkaši HOK “Domaljevca” pokazuju više smirenosti u ključnim trenutcima i pobjeda odlazi na našu stranu. Trenutno HOK “Domaljevac” ima 20 bodova i zauzima 4. mjesto na ljestvici Premijer lige BiH, objavljeno je na Facebooku.

Izvor: Facebook