Odbojka: Kadeti HOK Domaljevac osvojili treće mjesto na prvenstvu Bosne i Hercegovine

Na finalnom turniru kadetskog prvenstva Bosne i Hercegovine u odbojci, kadeti ekipe HOK Domaljevac osvojili su treće mjesto. Turnir je održan 27. i 28. svibnja u Školskoj sportskoj dvorani u Grebnicama, prenose na Facebook stranici HOK Domaljevac

-Iako smo priželjkivali bolji rezultat, naši kadeti nisu uspjeli izboriti finale. U polufinalnom susretu bolja je bila ekipa Modriče rezultatom 3:2. U borbi za treće mjesto HOK Domaljevac savladao je OK Olovo rezultatom 3:1, dok je u finalu Modriča pobijedila Ljubinje rezultatom 3:0 i tako postala ovogodišnji kadetski prvak.
Bez obzira što želja za titulom ovaj put nije ostvarena, 3. mjesto u državi veliki je uspjeh. Glavu gore mladići, vi ste naš ponos a mi vaša podrška, idemo dalje, objavljeno je na Facebooku.

Izvor: Facebook

Autor: Mario Pejić