HOK Domaljevac – OK Kakanj 2 – 3

U danas odigranoj prvenstvenoj utakmici, u dvorani u Grebnicama Odobojkaši HOK-a Domaljevac poraženi su od Odbojkaškog kluba “Kakanj 78” rezultatom 3 : 2 u setovima, prenose na facebook stranici HOK Domaljevac

-U neizvjesnoj utakmici, gosti iz Kaknja večeras su odnijeli pobjedu rezultatom 3:2 u setovima. Posjetitelji su mogli vidjeti pravu sportsku borbu kroz pet uzbudljivih setova.
Gosti su osvojili prva dva seta, no naši momci pokazuju karakter te se vraćaju u utakmicu osvajanjem iduća dva seta. Iskusnija ekipa Kaknja ipak pokazuje više koncentracije u završnici i odnosi dva boda iz Grebnica.
Nismo pobijedili, ali osvojen je bod, a posebno raduje povećanje broja gledalaca iz utakmice u utakmicu, izvijestili su na Facebooku.

Izvor: Facebook
Autor: Mario Pejić