Odbojka: HOK Domaljevac pobjedom otvorio sezonu

Na Facebook stranici HOK Domaljevac objavili su kako je ekipa HOK Domaljevac pobjedom otvorila novu sezonu.

-U prvom kolu nove sezone, u dvorani srednje škole u Orašju, HOK Domaljevac je savladao goste iz Gackog rezultatom 3 : 0 u setovima.
Ova tri boda su izuzetno važna, posebno ako uzmemo u obzir da su ekipi nedostajali korektor Josip Vojak i srednji bloker Milan Zoranović.
Najviše uzbuđenja ponudio je treći set kada je protivnik imao čak četiri set lopte.
Međutim naš novi primač Marko Oršolić pravi seriju poena i set odlazi u našu korist rezultatom 26:24.
Od ostalih rezultata izdvajamo gostujuće pobjede Kaknja u Bijeljini i pojačanog Jedinstva u Modriči, objavili su na Facebook stranici HOK Domaljevac.