ODBOJKA: HOK Domaljevac svladao Lukavac

U okviru 13. kola Premijer lige BiH, HOK “Domaljevac” sinoć je savladao OK “7 Lukavac” rezultatom 3:1 u setovima, prenose na Facebook stranici HOK Domaljevac

-Igrači našeg tima su dosta nervozno ušli u meč, što je rezultiralo vodstvom gostiju 1:0 u setovima.
Iduća dva seta odlaze u našu korist, ali uz dosta neizvjesnosti i bez pravog ritma u igri.
Utakmica se prelama u četvrtom setu kada naš tim počinje igrati na pravi način te suvereno osvaja zadnji set i odnosi sva tri boda.
Trener Ivić smatra da je potrebno još vremena kako bi se ekipa privikla na uvjete i prostor nove dvorane.

Inače, ovo je bila prva prvenstvena utakmica HOK “Domaljevca” u dvorani Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju, objavljeno je na Facebooku.

Izvor: Facebook