Pobjeda i nova tri poda: Odbojkaši HOK Domaljevac svladali OK “Jedinstvo” iz Brčkog

Odbojkaški HOK Domaljevac pobijedili su u jučerašnjoj utakmici Odbojkaški klub “Jedinstvo” iz Brčkog rezultatom 3 : 1 u setovima, objavljeno je na Facebook stranici HOK Domaljevca

-U sinoćnjoj utakmici protiv Odbojkaškog kluba “Jedinstvo” iz Brčkog, naši odbojkaši su osvojili važna 3 boda. Utakmica je završila rezultatom 3:1 u setovima za HOK Domaljevac (22:25, 25:15, 25:22, 25:21). Prvi set pripao je gostujućoj ekipi, no u nastavku meča igrači domaćina daju svoj maksimum i osvajaju tri seta zaredom.
Sve ostale utakmice 13. kola Premijer lige BiH na rasporedu su danas, no jasno je da s maksimalno osvojenim bodovima možemo u najgorem slučaju ostati na sredini ljestvice, priopćeno je na facebooku.

Izvor: Facebook

Autor: Mario Pejić