HOK Domaljevac pobjedom protiv Borca osigurao treće mjesto

Odbojkaši HOK Domaljevaca pobijedili su u jučerašnjoj utakmice premijer lige odbojkaše Borca rezultatom 3 -1 u setovima,( objavili su na Facebook stranici HOK Domaljevac.

-Nakon pobjede 3:1 protiv Borca, trener Domaljevca Zlatko Ivić je imao razloga za zadovoljstvo. S nova tri boda Domaljevac je osigurao treću poziciju s koje će krenuti u doigravanje, što je najveći uspjeh domaljevčana u Premijer ligi BiH. Domaćini su s pravom očekivali tešku utakmicu iz razloga što je rezultat izravno odlučivao o trećem mjestu. Nakon što su dobili prvi set 25:20, gosti su osjetili priliku da dođu do bodova, ali su igrači Domaljevca u naredna tri seta ( 25:19, 25:18, 25:20 ), zaigrali dobro na svom pozicijama, opustili ruku i bili nezaustavljivi u napadu. Blok Borca s krila su razbili Vojak i Lončar, a iznimno raspoložen za igru bio je „leteći tolišanin“ Marko Oršolić koji je udarcima iz druge linije skupljao važne poene. –Posebno smo se pripremali za ovaj meč, jer bodovi su bili važni za obje ekipe. Prijelomni je bio drugi set kad smo stisnuli goste, opustili ruku i zasluženo došli do pobjede. Drago mi je da sam i ja dio ekipe koja je ostvarila povijesni uspjeh kluba, ali smatram ovo nije naš vrhunac, s optimizmom je naglasio Oršolić, objaveljeno je na FB sttranici HOK Domaljevac.

Izvor: Facebook