Taekwondo klub Orašje drugi na Kupu BiH.

Taekwondo klub Orašje osvojio je drugo mjesto na Kupu BiH, a 6 natjecateljica iz kluba postale su prvakinje kupa BiH.

-11.09.2021.g.Taekwondo klub Orašje nastupio je istovremeno na Otvorenom prvenstvu Bosna-Visoko i Kupu BiH.
Ukupan broj prijavljenih natjecatelja 513 iz 30 klubova.
Taekwondo klub Orašje nastupio sa 11 natjecatelja u dvije discipline borba i poomse.
Osvojeni rezultat je PEHAR i 13 medalja od kojih je 8 ZLATNIH, 1 SREBRENA i 4 BRONČANIH
Tkd klub Orašje je osvojio pehar za 2. mjesto u ukupnom poredku u disciplini poomse.
ZLATO su osvojili: Adi Muratović, Nives Stanić, Nina Špionjak, Ines Stanić, Lana Stanić u 2 kategorije i Haris Drljačić u 2 kategorije
SREBRO je osvojila Katarina Kobaš
BRONCU su osvojili: Imann Muratović, Igor Stanić, Harun Mahmutspahić i Helena Jurić
Uz ovaj osvojeni rezultat Nives Stanić sa dvije pobjede u borbi je proglašena 3. najboljom vetićankom natjecanja sa svojih nepunih 6 god.
Ovom se prilikom zahvaljujem svim članovima koji su nastupili a posebno najmlađim kojim je ovo bio prvi nastup u borbi i zahvaljujem se roditeljima na strpljenju koji su uz nas ostali do samog kraja 👊💪, priopćio je Marko Stanić trener kluba.

Izvor: Facebook